Online PDF’yi JPG Yapma

PDF dosyalarınızı JPG fprmatına çevirmek için ekstra zahmete girmenize, bir çok program denemen,ze artık gerek yok.Çünkü internet üzerinden online olarak PDF dosyalarınızı JPG formatına çevirmeniz artık çok kolay.Bu iş için hizmet veren internet siteleri ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilir.Tek yapmanız gereken web tarayıcınızı kullanarak siteye girin, dosyanızı yükleyin, dönüştürülen dosyayı indirin.(PDF’yi JPEG’e Çevirme Programları)

  Zamzar

  pdf jpg

  büyük ihtimalle, pdf dosyasını jpeg dosyasına dönüştürmek için kullanılan en popüler site zamzar‘dır. işlemi yapmak oldukça basit. dosyanızı yükleyin, hangi formatta çıktı istediğinizi seçin ve işlemi başlatın. daha sonra e-posta adresinizi girin ve size gönderilen maildeki dosyayı indirin. bu servisin olumsuz tarafı dönüştürülecek dosyanın 100 mb’dan daha büyük olmaması gerektiği ve aynı anda sadece 5 farklı dosyanın dönüştürülmesine izin verilmesi. aynı zamanda şifreli pdf dosyaları dönüştürülemiyor ve dönüştürülen jpeg dosyasının kalitesi de pdf dosyası kadar net olmuyor.

  YouConvertIt

  convert pdf to jpeg

  YouConvertIt, hala beta aşamasında olmasına rağmen sorunsuz çalışan bir site. tıpkı zamzar gibi aynı anda 5 farklı dosyanın dönüştürülmesine izin veren sitenin çalışma mantığı da zamzar ile aynı.

  Neevia Document Converter

  Neevia Technology işini gerçekten harika yapan bir site. site üzerinden dönüştürülen dosyanın çözünürlüğünü de belirleyebiliyor olmanız oldukça iyi düşünülmüş bir özellik. sadece bu özellik nedeniyle bile tercih edilebilecek bir site.

  neevia

  sitenin dezavantajı ise 1 mb’lık upload limiti! bu oldukça yetersiz kalan bir limit. site ile dönüştürdüğünüz dosyayı bilgisayarınıza indirebilmek için e-posta adresinizi vermeniz de gerekmiyor. “delivery method” seçeneğinden dönüştürülen dosyanın doğrudan web tarayıcınız üzerinden download edilebilmesinizi de sağlayabiliyorsunuz.