Hotmail Hesabınıza Erişemiyormusunuz?

Kimi zamanlarda Windows Live Hotmail hesabınıza erişemezsiniz veya giriş yapamazsınız.Bu gibi durumlarda sorun sizden mi kaynaklanıyor yada teknik bir sorun mu anlamak pek mümkün olmayabilir.

Eğer aldığınız hata sonucunda Windows Live Hotmail hesabınıza giriş yapamıyorsanız büyük ihtimalle Windows Live Hotmail sunucu bakımı sırasında  karşılaşacakları değişik sorunlar yada Hotmail sunucusu ile ilgili geçici bir problem hakkında müşterilere bilgi verir.

Hotmail’e Giriş Yapamıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Hotmail’e Giriş Yapamıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Giriş Hatası Belirtileri

Müşteri aşağıdaki hata mesajlarından biriyle karşılaşabilir:

  • “Giriş hatası. Windows Live Hotmail şuan hesabınıza giriş yapamıyor.Lütfen daha sonra  tekrar deneyin “
  • “Servis kalitesini artırmak için şuan bakım çalışması yapıyoruz . Verdiğimiz gecikmeden dolayı özür dileriz. Lütfen bir kaç dakika sonra tekrar deneyiniz.Eğer bir saatten fazla zaman geçtiyse ve hala bekliyorsanız beklediğinizi bildiriniz.”
  • “Meydana gelen iç bir hatadan dolayı talebiniz işleme konulamıyor.Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı  özür dileriz.Lütfen daha sonra tekrar deneyin.”
  • “Sunucu çok meşgul “
  • “Hesaba geçici olarak ulaşılamıyor: Hesabınıza geçici olarak ulaşılamıdığından dolayı özür dileriz.”

Bu hata ne anlama gelir?

Hesabınızı sağlayan sunucu şu an planlı bir bakım çalışmasına geçiyor veya  geçici bir sorun yaşanıyor. Lütfen buraya tıklayıp here eğer Windows Live Hotmail sunucularından biriyle ilgili bilinen bir konu hakkında eski bir ileti varsa inceleyiniz. Hangi sunucuda olduğunuzu belirlemek için, buraya tıklayın here.

Hatanın Çözümü İçin Ne Yapmalısınız?

Bu geçici bir sorun olduğu için,herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Hesabınıza kısa bir süre sonra giriş yapmayı deneyebilirsiniz.Bu hatayı  1 saatten fazla görseniz bile., normalde 4 saatten fazla sürmez.Eğer hesabınıza 4 saatten sonra hala giriş yapamıyorsanız,lütfen sorununuzu hesaptaki adınızla birlikte buraya tıklayarak here Hesap ve Şifreler forumuna gönderiniz.

Tarayıcınızın soruna neden olmadığından emin olmak için buraya tıklayınız optimizing your browser

Eğer bu bakım çalışması hakkında bize yorum bırakmak isterseniz, lütfen buraya tıklayınız here.